2022-2023 | Andrew Linkenhoker, Smith Vocational |
2021-2022 | Ernest Houle, Assabet Valley |
2020-2021 | Jon Evans, Keefe Tech. |
2019-2020 | Stephen Dockray, Tri-County Regional |
2018-2019 | John Lafleche, Bay Path Regional |
2017-2018 | James Quaglia, Blue Hills |
2016-2017 | Robert Dutch, Upper Cape Tech. |
2015-2016 | John Lavoie, Greater Lawrence |
2014-2015 | Thomas Hickey, South Shore Regional |
2013-2014 | Edward Bouquillon, Minuteman |
2012-2013 | Luis Lopes, Southeastern |
2011-2012 | Roger Bourgeois, Essex Aggie |
2010-2011 | Barbara Renzoni, Tri-County Regional |
2009-2010 | David Papagni, Bay Path Regional |
2008-2009 | Richard Gross, Bristol Plymouth |
2007-2008 | Amelia O’Malley, North Shore Tech. |
2006-2007 | Frank Llamas, Smith Vocational |
2005-2006 | Barry Motta, Upper Cape Cod Regional |
2004-2005 | John Kosko, South Shore Regional |
2003-2004 | James Hager, Southeastern |
2002-2003 | James Santos, Bristol County |
2001-2002 | Eugene Carlo, Assabet Valley |
2000-2001 | James Brosnan, Northern Berkshire |
1999-2000 | David Ferreira, Old Colony |
1998-1999 | Richard Morse, Norfolk Agricultural |
1997-1998 | John Jones, Tri-County Regional |
1996-1997 | Charles Lyons, Shawsheen |
1995-1996 | Stratos Dukakis, Montachusett |
1994-1995 | Wilfrid Savoie, Blue Hills |
1993-1994 | Pat Carlson, North Shore Tech. |
1992-1993 | Paul Bento, Keefe Tech. |
1991-1992 | Gene Pickard, Blackstone |
1990-1991 | Dave Filkins, Franklin Tech. |
1989-1990 | Lou Gleason, Greater Lawrence |
1988-1989 | David Sampson, Upper Cape Code Regional |
1987-1988 | Jeff Riley, Greater New Bedford |
1986-1987 | Paul O’Leary, Southeastern |
1985-1986 | Ken Custy, Tri-County Regional |
1984-1985 | Janet Doe, Worcester |
1983-1984 | Mike Fitzpatrick, Pathfinder |
1982-1983 | Joe Mazzaralla, Quincy |
1981-1982 | Bob Butler, Worcester |
1980-1981 | Jim O’Neil, Franklin County |
1979-1980 | Dave Tobin, Assabet Valley |
1978-1979 | Jerry Paist, Pathfinder |
1977-1978 | Jim Gibbons, Pittsfield |
1976-1977 | Bernholdt Nystrom, Nashoba Tech. |
1975-1976 | Mary Ellen Cronin, New Bedford |
1974-1975 | John Dwyer, Worcester |
1973-1974 | Dan Donahue, Keefe Tech. |
1972-1973 | Fred Teed, South Shore Regional |
1971-1972 | Walter Janiak, New Bedford |
1970-1971 | Paul Sullivan, Blackstone |
1969-1970 | John Collins, Weymouth |
1967-1968 | Bill Dwyer, Blue Hills |
1966-1967 | Bill Dwyer, Blue Hills |
1965-1966 | Don Graves, Planning Board |
1965-1966 | Bill Dwyer, Planning Board |
1965-1966 | Paul Sullivan, Planning Board |
1965-1966 | Fred Teed, Planning Board |